KONTAKTY  
Bratislava

+421 2 59370 671

+421 2 59370 100

UBYTOVACIE ZARIADENIE

Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave
Limbová 12
833 03 Bratislava

  ubytovanie@szu.sk
Banská Bystrica
+421 917 496 405

POLYFUNKČNÝ OBJEKT SZU V BANSKEJ BYSTRICI

Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave
Bernolákova ulica
974 05 Banská Bystrica

  ubytovaniebb@szu.sk

 

 
 
 

 

Ubytovacie zariadenie SZU v Bratislave

 

V ubytovacom zariadení Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave poskytujeme ubytovanie predovšetkým účastníkom školiacich akcií, študentom SZU, v prípade záujmu a voľnej kapacity, i ostatným organizáciám a jednotlivcom.


Ubytovacie zaradenie disponuje kapacitou 294 lôžok s možnosťou ubytovania v 139 dvojlôžkových izbách a 8 jednolôžkových izbách. K dispozícii sú 3 malé dvojlôžkové apartmány a 1 veľký dvojlôžkový apartmán.


Ubytovanie je rozdelené do dvoch kategórií – pre náročnejších návštevníkov sú k dispozícii zrekonštruované izby s televíznym prijímačom na 3., 9. a 10. poschodí . Ostatné poschodia ponúkajú bežnú ubytovaciu kvalitu.


Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie.

Súčasťou zariadenia SZU je aj reštaurácia s kaviarňou a bufet. V reštaurácii je možné stravovanie podľa aktuálneho jedálneho lístka. Iné jedlá, podľa želania je možné si vopred objednať. Na základe požiadavky upravíme stolovanie na rôzne príležitosti, ako sú recepcie, oslavy a podobne.

V každej izbe je bezplatná wi-fi sieť. Tá je pre návštevníkov k dispozícii aj v priestoroch recepcie ubytovacieho zariadenia a tiež v reštaurácii.

Ubytovacie zaradenie Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave je situované v komplexe na kramárenskom kopci, len 10 min od centra mesta. Je ľahko dosiahnuteľné mestskou hromadnou dopravou priamo z hlavnej železničnej stanice – autobus č. 32 a tiež linky trolejbusov č. 204 a 212, ktoré majú zastávku neďaleko stanice. Autom je možný prístup z obchvatu Bratislavy smerom na diaľnicu na Brno a Prahu. Pred zjazdom z mosta Lafranconi je potrebné z neho zísť smer Patrónka. Z ubytovacieho zariadenia je jednoduchý prístup do historického centra mesta, ako aj do nákupného centra Aupark.

© Copyright 2010 Slovenská zdravotnícka univerzita v BratislavePosledná aktualizácia: 13.06.2023